Nejbližší koncerty

30.11.2018 Koncert
Brno-Bystrc, Česko
14.12.2018 Koncert
Praha, KD Mlejn, Česko
16.12.2018 Koncert
Libouchec, Česko
další koncerty....

Vychází nové album VYZNÁNÍ

Dne 18. 9. 2015 vychází u společnosti Warner Music nové album Romana Horkého a skupiny Kamelot s názvem VYZNÁNÍ. Bude obsahovat  12 zbrusu nových písní, přičemž nejen titulní píseň ale každá z nich je svým způsobem vyznáním někomu konkrétnímu.

 

Nové album bylo natočeno analogově ve studiu V-Zlín, takže si posluchači mohou vychutnat autentičnost a plastičnost zaznamenaného zvuku. Roman Horký natáčel nejen s hudebníky z vlastní skupiny Kamelot, ale také se špičkovými muzikanty jako jsou Ivo Viktorin (klávesy), Petr Vavřík (basová kytara) a smyčcový kvartet Grajcar. Mezi pěvecké hosty, se kterými Roman Horký nazpíval duet, čímž zpestřil a obohatil celé nové album, patří trojnásobný československý zlatý slavík Dalibor Janda, zpěvačka s nezaměnitelným hlasem Ilona Csáková, se kterou již v minulosti nazpíval úspěšnou píseň Slib, která byla rovněž podpořena poutavým videoklipem. V neposlední řadě je na CD Vyznání duet s všestranným muzikantem Petrem Bendem, který spolu s Romanem Horkým nazpíval píseň Kavčice, jenž je inspirována pravdivými osudy studentů popravených za druhé světové války. Dalším vzácným hudebním hostem na desce je Chris de Pino, světově známý hráč na chromatickou harmoniku, který koncertuje s takovými legendami, jako je např. Stevie Wonder.

 

U příležitosti vydání v pořadí již 24. alba připravuje Roman Horký se skupinou Kamelot velké podzimní turné po celé České Republice i na Slovensku, během kterého nové písně návštěvníkům koncertů představí. Samozřejmě zaznějí i největší hity skupiny Kamelot, které si budou moci společně s hudebníky zazpívat. Během koncertu čeká na návštěvníky řada překvapení nejen ve formě zajímavě upravené scény, ale také v podobě atraktivních hostů. Účast přislíbili všichni z umělců účinkujících na nové desce. Dokonce se rýsuje i možnost účasti Chrise de Pina. Samozřejmě se vše odvíjí od termínů, kdy budou mít umělci volno. Hlavním mediálním partnerem je celorepublikové Country rádio. V jednání jsou další mediální partneři.

 


Novinky

Partneři